Wilczy wieczór!!

Sprawy Bieżące, Dyskusje
marzenie

Wilczy wieczór!!

Postautor: marzenie » poniedziałek 26 paź 2015, 21:27

Ogłaszam Wilczy wieczór. Miałem kilka takich ze znajomą, polega to na tym że jakaś osoba wysyła drugiej piosenkę w tym przypadku Wilków. Ja podam sam tytuł "Syriusz - Wilki", tej bardzo mi brakowało na Summer w Płocku :D. Może coś poruszę to forum tym sposobem, proponuję powiększyć zakres do polskiego rocka z przewagą Wilka? :P Może coś jeszcze podeślę, zależy która mnie poruszy, bo słucham ;D.

aborygenka
Administrator

Re: Wilczy wieczór!!

Postautor: aborygenka » środa 28 paź 2015, 10:49

Dobre! :D teraz to chyba nawet wilcze południe :P "Wilki- kiedy nie ma już nic"
cicho wierzę,że kiedyś chłopaki się przekonają i trafi na set listę ;)
Kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały Wszechświat działa potajemnie aby udało Ci się to osiągnąć.

marzenie

Postautor: marzenie » środa 28 paź 2015, 18:41

Kobieto, pierwszy raz to słyszę xD. Właśnie takie coś pomaga przed zamknięciem się w kilku utworach ;P. "Wilki - Aborygen", "...Niech tańczy naaa nieeeeebieeeeee..., taaańczy na nieeebieee..."

UAYO3

Postautor: UAYO3 » sobota 07 lis 2015, 20:59

Dobry wieczór :)
Uayo 3 proponuje wszystkim "Uayo" z niebieskiej płyty.
Pozdrawiam :)

AGA23

Postautor: AGA23 » wtorek 10 lis 2015, 11:53

Witam na forum :)
Ja proponuje oczywiście moją najkochańszą URKE....bo pijemy za lepszy czas za każdy dzień który w życiu trwa......pozdrawiam

marzenie

Postautor: marzenie » poniedziałek 16 lis 2015, 23:28

Urke oklepana jak wszystko, ale jak można nie wypić za lepszy czas? :D. Czemu do tej pory nie odsłuchałem wszystkich piosenek Wilków Uayo zaskoczenie :D. Co to za tytuł, jak rzecze nieprzygotowany reporter "Co miał autor na myśli?" :P. Ok na ten wieczór "Baśkę" nie ma to jak fajny biust.

Wróć do „W&L DYSKUSJA”